PANcontrol

Profil

 

Společnost PANcontrol, spol. s r.o. byla založena koncem roku 1997 odborníky v oblasti technické kybernetiky a lidmi se zkušeností v oboru vysílací techniky. Tito lidé tvořili jádro týmu, který se zabýval vývojem plně automatizovaného systému odbavování televizních příspěvků. V prosinci roku 1997 byla zapsána do Obchodního rejstříku pod obchodním jménem Industrial Automation & Control, spol. s r.o. Podnikání společnosti bylo zahájeno počátkem roku 1998.

V polovině tohoto roku došlo ve struktuře společnosti k velkým změnám. Byla provedena nejen změna názvu společnosti, ale i zásadní kapitálová restrukturalizace. Společníci schválili nový podnikatelský plán orientující se na podporu technického rozvoje a provedli výraznou redukcivedení společnosti. Po provedení zápisu těchto skutečností do Obchodního rejstříku začala společnost používat název PANcontrol, spol. s r.o.

Společnost PANcontrol se nyní orientuje především na oblast vývoje a nasazení řídících aplikací. Nabízíme svým zákazníkům vývoj řídících systémů založených na bázi PC. Společnost zajišťuje jak vývoj software, tak i vývoj a výrobu speciálních elektronických zařízení. V neposlední řadě se zabýváme vývojem a prodejem databázových aplikací.

 

 

Hlavní strana Kontakt Lidé Služby